Most včera a zítra

NOVINKA - vyšlo 28.4.2011

Jedná se o dokumentární film z produkce Krátkého Filmu Praha. Na DVD jsou unikátní filmové záběry jak z posledních let starého Mostu tak i z počátků výstavby nového Mostu. Ze starého Mostu máte možnost shlédnout mimo jiné živé filmové záběry například všech tří mosteckých náměstí, trhů, nádraží, pivovaru, Repre, kostelů, množství živých ulic a bohužel také likvidace starého Mostu. Z nového Mostu je zde například výstavba mosteckých sídlišť (u “stovky”, u nádraží, Výdrholec), výstavba středu města (Prioru, divadla, kulturního domu, SHD, “třech sýrů”), výstavba nemocnice a třídy Budovatelů, oslavy 1. máje v Mostě, tehdejší rušný život u Rozkvětu apod. Po několikaletém důkladném pátrání po tomto filmu na mnoha místech v České republice jsme bohužel objevili pouze jedinou kopii tohoto dokumentárního filmu. Vzhledem ale k velké poptávce o živé filmové záběry jak starého tak i z výstavby nového Mostu jsme se nakonec rozhodli vydat toto DVD. Omluvte tedy, prosím, zhoršenou technickou kvalitu záznamu.

Toto DVD Video je možné objednat na emailové adrese hron.j@centrum.cz. Objednané zboží zasíláme, po platbě bankovním převodem na náš účet, našim zákazníkům doporučeným balíkem.


Poštovné a balné při tuzemské objednávce do 300.- Kč je 47.- Kč, objednávka nad 300.- Kč je ZDARMA v případě platby předem na účet, cena dobírky je 89.- Kč.

Cena DVD: 125.- Kč