Hradec Králové a okolí v minulosti

NOVINKA - vyšlo 7.6.2012

Toto multimediální DVD Video nás přehledně textově seznámí s celou historií měst Hradce Králové, Dvora Králové nad Labem, Chlumce nad Cidlinou, Hořic, Jaroměře, Náchoda, Nového Bydžova a Rychnova nad Kněžnou od první potvrzené písemné zmínky napříč staletími až po současnost. Je zde také nepřeberné množství historických obrázků a záběrů měst a obcí Hradce Králové, Červeného Kostelce, České Skalice, Dobrušky, Dvora Králové nad Labem, Chlumce nad Cidlinou, Hořic, Jaroměře, Josefova, Kostelce nad Orlicí, Náchoda, Nechanic, Nového Bydžova, Nového Města nad Metují, Opočna, Ratibořic, Rychnova nad Kněžnou, Smiřic, Třebechovic pod Orebem a mnoha dalších míst a obcí v tomto regionu, převážně z celého minulého století až téměř po současnost. Nádherné záběry, převážně pomocí dobových pohlednic, které jsou opatřeny popisem, nás více jak 180 minutami provedou těmito městy a dalšími obcemi královéhradeckého regionu. Hudbu nahrála Severočeská filharmonie Teplice.

Toto DVD Video je možné objednat na emailové adrese hron.j@centrum.cz. Objednané zboží zasíláme, po platbě bankovním převodem na náš účet, našim zákazníkům doporučeným balíkem.


Poštovné a balné při tuzemské objednávce do 300.- Kč je 47.- Kč, objednávka nad 300.- Kč je ZDARMA v případě platby předem na účet, cena dobírky je 89.- Kč.

Cena DVD: 125.- Kč