Pardubice a okolí ve 20.století
NOVINKA - vyšlo 21.9.2013

Toto multimediální DVD Video nás přehledně obrazově seznámí s celou historií zejména měst a obcí Pardubic, Heřmanova Městce, Holic, Chrudimi, Lázní Bohdaneč, Skutče, Přelouče, Dašic, Hlinska, Horního Bradla, Horního Jelení, Chocně, Chrasti, Košumberku, Kunětic, Luže, Proseče, Ronova nad Doubravou, Seče, Slatiňan, Trhové Kamenice, Třebechovic pod Orebem, Vápenného Podolu, Žumberku a mnoho dalších měst a obcí pardubického regionu v průběhu 20.století. Je zde nepřeberné množství historických obrázků a záběrů z tohoto regionu. Nádherné záběry, převážně pomocí dobových pohlednic, které jsou opatřeny popisem, nás více jak 2 hodinami a 10 minutami provedou těmito městy a mnoha obcemi pardubického regionu. Hudbu nahrála Severočeská filharmonie Teplice.

Toto DVD Video je možné objednat na emailové adrese hron.j@centrum.cz. Objednané zboží zasíláme, po platbě bankovním převodem na náš účet, našim zákazníkům doporučeným balíkem.


Poštovné a balné při tuzemské objednávce do 300.- Kč je 47.- Kč, objednávka nad 300.- Kč je ZDARMA v případě platby předem na účet, cena dobírky je 89.- Kč.

Cena DVD: 125.- Kč