Kadaňsko, obce Kadaňska
NOVINKA - vyšlo 21.4.2014

Toto multimediální DVD Video nás přehledně obrazově seznámí s historií měst Kadaně, Klášterce nad Ohří a Vejprt a měst a obcí jak současných, tak i zaniklých - Hasištejna, Kovářské, Kryštofových Hamrů, Lestkova, Maštova, Měděnce, Radonic, Vilémova, Vintířova, Bystřice, Čachovic, Dolan, Doliny, Doupova, Kojetína, Olešky, Prunéřova, Přísečnice, Rusové, Tušimic, Vernéřova, Zvoníčkova a mnoho dalších obcí kadaňského regionu. Je zde nepřeberné množství historických obrázků a záběrů z tohoto regionu. Nádherné záběry, převážně pomocí dobových pohlednic, které jsou opatřeny popisem, nás více jak 2 hodinami a 40 minutami provedou těmito městy a mnoha obcemi kadaňského regionu. Hudbu nahrála Severočeská filharmonie Teplice.

Toto DVD Video je možné objednat na emailové adrese hron.j@centrum.cz. Objednané zboží zasíláme, po platbě bankovním převodem na náš účet, našim zákazníkům doporučeným balíkem.


Poštovné a balné při tuzemské objednávce do 300.- Kč je 47.- Kč, objednávka nad 300.- Kč je ZDARMA v případě platby předem na účet, cena dobírky je 89.- Kč.

Cena DVD: 125.- Kč