Olomouc a okolí v minulosti
NOVINKA - vyšlo 7.7.2014

Toto multimediální DVD Video nás přehledně textově a obrazově seznámí s celou historií měst Olomouce, Prostějova, Kroměříže, Přerova, Hranic, Litovle a Šternberku od první potvrzené písemné zmínky napříč staletími až po současnost. Je zde také nepřeberné množství historických obrázků a záběrů měst a obcí Olomouce, Prostějova, Kroměříže, Přerova, Hranic, Litovle, Šternberku, Kojetína, Lipníka nad Bečvou, Moravského Berouna, Uničova, Velké Bystřice, Bouzova, Hluboček, Mohelnice, Teplic nad Bečvou, Tršic, Zábřehu a mnoha dalších míst a obcí v tomto regionu, převážně z celého minulého století až téměř po současnost. Nádherné záběry, převážně pomocí dobových pohlednic, které jsou opatřeny popisem, nás více jak 180 minutami provedou těmito městy a dalšími obcemi olomouckého regionu. Hudbu nahrála Severočeská filharmonie Teplice.

Toto DVD Video je možné objednat na emailové adrese hron.j@centrum.cz. Objednané zboží zasíláme, po platbě bankovním převodem na náš účet, našim zákazníkům doporučeným balíkem.


Poštovné a balné při tuzemské objednávce do 300.- Kč je 47.- Kč, objednávka nad 300.- Kč je ZDARMA v případě platby předem na účet, cena dobírky je 89.- Kč.

Cena DVD: 125.- Kč