Kadaň a okolí v minulosti




NOVINKA - vyšlo 21.srpna 2015

Toto multimediální DVD Video nás přehledně textově a obrazově seznámí s celou historií měst Kadaně, Klášterce nad Ohří, Vejprt, Božího Daru, Doupova a Přísečnice od první potvrzené písemné zmínky napříč staletími až po současnost. Je zde také nepřeberné množství historických obrázků a záběrů měst a obcí Kadaně, Klášterce nad Ohří, Vejprt, Božího Daru, Doupova, Přísečnice, Bystřice, Čachovic, Doliny, Hasištejna, Kovářské, Kralup u Chomutova, Kryštofových Hamrů, Měděnce, Perštejna, Prunéřova, Rusové, Výslunía mnoha dalších míst a obcí v tomto regionu, převážně z celého minulého století až téměř po současnost. Nádherné záběry, převážně pomocí dobových pohlednic, které jsou opatřeny popisem, nás více jak120 minutami provedou těmito městy a obcemi kadaňského regionu. Hudbu nahrála Severočeská filharmonie Teplice.

Délka 120 minut

Toto DVD Video je možné objednat na emailové adrese hron.j@centrum.cz. Objednané zboží zasíláme, po platbě bankovním převodem na náš účet, našim zákazníkům doporučeným balíkem.


Poštovné a balné při tuzemské objednávce do 300.- Kč je 47.- Kč, objednávka nad 300.- Kč je ZDARMA v případě platby předem na účet, cena dobírky je 89.- Kč.

Cena DVD: 125.- Kč